Dualmusic

Články

 • Pivovar Mutějovice 2018

  W imieniu swoim i Adama, chcielibyśmy podziękować Dualmusic za świetne poprowadzenie wesela! Bez Was wesele nie byłoby tak udane. Pani Marketa ma przyjemny głos, pięknie śpiewa zarówno czeskie jak i międzynarodowe przeboje. Doceniamy to że mimo upału i zmęczenia przedłużyliście dla nas granie. Świetne wyczucie nastroju gości, kiedy zagrać coś bardziej rytmicznego a kiedy powolniejsze by złapać oddech :) jeszcze raz serdecznie dziękujemy, byliście wspaniali!!!!

  Justyna

  Jménem svým a Adama bychom chtěli moc poděkovat Dualmusic za skvěle zvládnutou veselku!!! Bez Vás nebyla by naše veselka tak povedená. Paní Markéta má velmi příjemný hlas, krásně zpívá, a to jak české, tak i mezinárodní hity. Velice oceňujeme, že navzdory horku a únavě jste ještě prodloužili hraní. Výborné vystihnutí nálady hostů, kdy je třeba hrát svižněji a kdy pomaleji k oddechu :) ještě jednou děkujeme, byli jste úžasní!!!!

  Justyna

 • Golemův Restaurant Praha

  Jsem ráda, že jsme si vybrali kapelu Dual music, komunikace výborná, přijeli včas, během chvíle postavili aparaturu a začalo se. Pro první novomanželský tanec se naučili píseň od Erica Claptona - Wonderful to night, oba jsme byli moc dojatí, povedlo se na jedničku a pak následoval tanec s rodiči na píseň I want to know what love is od Foreigner... Úžasné! 
  My jsme se naoplátku snažili naučit píseň Nám se stalo něco překrásného z pohádky Lotrando a Zubejda..sice nemáme hudební sluch, ale píseň měla úspěch, zazpívali si všichni a byla to velká zábava..
  Má svědkyně slavila pár dnů před svatbou 30 narozeniny, tak jsme jí popřáli a kapela pohotově zahrála píseň od Honzy Nedvěda - Všechno nejlepší :) 
   
  Atmosféra, moderování, široký repertoár kapely, příjemný tón hlasu obou zpěváků....nemohu nic vytknout..snad jen, že to až moc rychle uteklo :) 
  Doporučujeme! Paulusovi  

 • Ostrožská Nová Ves

  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za velmi kvalitní hudební doprovod během naší večerní svatební zábavy. Stejně jako jste skvěle zpestřili v roce 2015 svatební zábavu na svatbě v Hotelu Buchlovice, tak i Slovácký Dvůr a naši hosté mají na co vzpomínat. Vytvořili jste radostnou atmosféru a vzhledem k širokému repertoáru byli uspokojeni naši hosté nejen z Čech, ale i z Moravy a tak si nakonec každý přišel na své. V této souvislosti velmi oceňujeme dodržení daného slibu - zařazení více lidových písniček (dokonce i námi doporučených) do Vašeho repertoáru. Naše svatba měla ze strany hostů velmi pozitivní ohlasy a to také díky Vám :) 

  Ještě jednou moc děkujeme a určitě tak sympatické muzikanty doporučujeme :) 

  Do nového roku 2017 bychom chtěli Dual Music popřát velkou poptávku po hudebním doprovodu a jejím členům zdraví, lásku a spokojenost. 

  Petra a Ondra Sychrovští 

 • Hotel Rytířsko - Vysočina

  Vážený pane Pavle, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou hudební produkci na naší svatbě na Hotelu Rytířsko. Všichni svatebčané si Váš hudební výkon a zpěv paní Markéty hodně pochvalovali. Byly písničky, kdy nám běhal mráz po zádech. Rádi Vás doporučíme dál a doufáme, že to nebyla naše poslední společná akce. S pozdravem Honza a Zuzka Komárkovi

 • Svatba v Resortu Green Valley!

  Zdravíme Vás pane Šibíčku!

  Svatba se i díky Vám vydařila myslím náramně. Taktéž všichni hosté říkali, že si to výtečně užili a z výrazů v jejich tvářích bylo podle nás poznat, že to nebyly jen prázdné fráze.
  Vaše hudba nás krásně provedla celým večerem. Musíme ocenit Váš široký repertoár a i když jsme si jen pár dní před svatbou vymysleli jako první tanec píseň mimo něj a rozhodně né lehkou na odzpívání, tak jste ji s Vaší zpěvačkou Markétou zvládli naprosto fantasticky. Zajisté to bylo i díky Vaší hudbě, že jsem se jakožto ženich NEtanečník - expert odhodlal během prvního tance k několika velmi náročným tanečním kreacím, které přihlížející svatebčané odměnili hurónským potleskem a dobře se u toho bavili.
   
  Výborně jste během celého večera reagovali na náladu svatebčanů a měnili patřičně styl muziky. To že si každý přišel na své dokládá i to, že manželčin takřka devadesátiletý dědeček šel taktéž na parket a provedl jak svoji vnučku, tak i dceru. Na ženichův gangnam style, či jak krásně tančila nevěsta se svým strýcem polku budou hosté jistě velmi rádi při dalších rodinných setkáních vzpomínat a to i díky Vám a vaší muzice.
  Taktéž Vám chceme poděkovat, za velmi kvalitní, decentní a přesto vtipné vstupy.
  Musíme říct, že ze začátku jsme se trochu obávali, neboť jsme Vás jakožto kapelu objednávali přes internet z portálu, kde má člověk možnost slyšet pouze pár ukázek. Jinak se o kapele nedozví takřka nic dalšího a to ani jméno. Po několika hodinovém vybírání jsme nakonec zvolili tak jak jsme zvolili a udělali jsme velmi dobře. :-) Možná je ale tento systém, kdy člověk vybírá pouze podle sluchu, nejlepší.
  Závěrem bychom Vám ještě rádi poděkovali, že jste byli ochotni hrát i déle než bylo původně dohodnuto. Zábavě to velmi prospělo.
  Moc Vám a Vaší zpěvačce děkujeme, že jste nám pomohli udělat náš svatební večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu.
  Andrea a Petr Steiner - Votavovi
   
  PS: Měli bychom k Vám jen jednu výtku. Jelikož jsme celý večer strávili na parketu, tak jsme vlastně ani nedokázali ochutnat taktéž prý vynikající jídlo připravené Green Valley. :-) Je to ale vlastně vůbec výtka? :-)

 • Svatba Restaurace U Rychtáře, Praha 6

  Dobrý den pane Šibíčku!

  Mnohokrát děkujeme za super atmosféru, skvělou hudbu a nadstandardní přístup. Díky Vám se stal náš den ještě víc nezapomenutelný. Všem vřele doporučujeme! Hosté si zábavu moc pochvalovali. Dále Vám moc děkujeme za přístup, komunikace probíhala během celého plánování na jedničku a nic pro Vás nebyl problém. Mohli jsme se na Vás 100% spolehnout, což je v tak hektický den k nezaplacení J Děkujeme!!!

   

  S přáním všeho dobrého

  Radek a Nela Hlavovi

 • Svatba Prachatice

  Dobrý den pane Šibíčku, 
  ještě jednou bychom vám rádi poděkovali, že jste v náš svatební den neváhali přijet přes půl republiky za námi do Prachatic a bavil nás spolu s paní zpěvačkou celých 8 hodin. Jako zázrakem jste postupem večera dokázali rozpohybovat i ty největší odpůrce tance. Na své si přišli mladí i ti starší, vyznavači české i zahraniční hudby, pomalé i taneční. Všichni byli nadšeni. Svým výkonem jste nás strhli a navnadili natolik, že jsme si po vašem odjezdu obstarali kytaru a hráli a zpívali až do brzkých ranních hodin. Na tom, že se náš svatební den tak vydařil, máte obrovský kus zásluh.

  Dále vám musíme poděkovat, že jste nám "u toho nahoře" zařídil pěkné počasí, přesně jak jste slíbil. Nevíme jak jste to dokázal, ale po propršeném týdnu opravdu přišel krásný letní den....kapelu DUAL MUSIC můžeme všem jen a jen doporučit!!!  

  Novomanželé Martin a Dagmar

 • Penzion Mýto Sezimovo Ústí

  Děkujeme moc za přání:-)

   

  Čas rychle letí. Dnes už je to třetí den od naší svatby a my se pomalu, ač neradi, vracíme do kolejí všedních dní. Přesto jsme ještě plni atmosféry, kterou se Vám díky vašemu skvělému přístupu, výborné volbě písniček a ochotě zahrát cokoliv na přání podařilo vytvořit. Hráli jste moc krásně, vše plynulo volně, nenuceně a my si to opravdu užívali, a soudě dle reakcí myslíme že i všichni ostatní. Vaše malé překvapení, které jste si pro nás připravili, společně se závěrečnou písní v nás zanechalo hlubokou stopu. Byl to pro nás jeden z nejhezčích okamžiků celého večera, moc děkujeme. Jediné čeho litujeme je, že vše opravdu moc rychle uteklo. Nemohli jsme si vybrat lepší kapelu. Posíláme velký dík a zároveň přání, že se opět někdy setkáme.

   

  Zdraví Dáša a Milan Janochovi

   

  PS:Fotky zatím nemáme k dispozici, zašleme Vám je dodatečně.

   

 • Statek Dvůr Prak

  Velice děkujeme za krásnou hudbu, která dokreslovala náš jedinečný den.
  Své oblíbené písničky zaslechla jak nejstarší generace (dědeček měl slzy v očích) tak i my. Většina hostů, která plánovala vracet se domů, zůstávala mnohem déle než předpokládala. K tomu všemu naprosto výborné nápady na průběh večera, které udržovaly uvolněnou atmosféru plnou smíchu.
  A svatebčané nikdy nezapomenou na vaše skvělé komentáře během svatebního kočáru, hned ráno vítali maminku jako pravé přední kolo.
  Moc děkujeme, bylo potěšení s Vámi prožít náš svatební den a vřele doporučujeme ostatním snoubencům.
  Fotky pošleme dodatečně...
   
  S pozdravem  Soňa a Jiří Rysovi

 • Resort MALEVIL Heřmanice v Podještědí

  Milý Pavle,

  rádi bychom Tobě i výborné zpěvačce Dualmusic touto cestou poděkovali za perfektní produkci na naší svatbě, která se konala 23. dubna 2016 na Malevilu v Heřmanicích v Podještědí. Tančili hosté všech věkových skupin, od dětí po babičky a dědečky a dodnes slýcháme samé pozitivní ohlasy na Vaše vystoupení. Děkujeme také za trpělivost při nácviku novomanželského duetu, který překvapil a zároveň pobavil naše hosty. Váš nápad na půlnoční překvapení v kostýmech se taktéž setkal s úspěchem!
  Přejeme Vám samé spokojené svatebčany, oslavence a lidi, kteří se chtějí bavit tak jako my.
  Oba doufáme, že jsme se neviděli naposled! Bylo to zkrátka výborné! Děkujeme 
   
  Jana a Zbyněk Krebsovi

 • Imperial Karlovy Vary

  Dobrý den pane Šibíčku,
   
  sice s malým odstupem, ale přesto Vám i Vaší zpěvačce chceme poděkovat za Vaše plně profesionální vystoupení na naší svatbě v Hotelu Imperial v Karlových Varech. Vaše překvapení pro nás v podobě čerstvě nacvičené písně pro naše svatební sólo nám udělalo velikou radost! My i všichni hosté jsme se s Vámi celý večer dobře bavili, zazpívali si a, dovolíme si říci, i střevíce protančili. Celý večer se i s Vaším přispěním výborně povedl a budeme na něj všichni ještě dlouho vzpomínat. Ještě jednou tedy děkujeme a přejeme, ať s úspěchem rozdáváte radost na mnoha dalších Vašich vystoupeních, nejen svatbách!
   
  novomanželé Eva & Jan

 • Svatba Želiv - únor 2016

  A my Vám tímto ještě jednou moc děkujeme, bylo to opravdu skvělé a jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli právě pro Vás. Těší nás, že se to líbilo i Vám, i když je nám jasné, že 8 hodin, je opravdu fuška. Moc jsme si to užili, Holišovi

 • Svatba Hotel Buchlovice

  Dobrý den, pane Šibíčku,

  chtěli bychom Vám se zpěvačkou ještě jednou moc poděkovat za pěknou hudební produkci během naší svatby. Všichni jsme se moc bavili, od všech svatebčanů jsme na Vás slyšeli jen chválu. Na své si přišli starší, mladí i děti. Zahráli jste nám dle přání vše od pomalých ploužáků, latiny a standardních tanců, přes moderní hity (české i zahraniční) až po dechovku, která je v našem kraji tradiční. Také Vám moc děkujeme, že jste byl ochotný se naučit naši oblíbenou písničku She´s always a woman od Billyho Joela. Ceníme si i toho, že jste za námi na Moravu jeli takovou dálku - někteří svatebčané nemohli uvěřit, že jste až z Čech, jak dobře jste to maskovali :-). Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro živou kapelu, protože ta dala naší svatbě slavnostní atmosféru.

  Děkujeme, mějte se,
  Lenka a Jarek Bačákovi

 • Svatba Farma Michael

  12.9.2015 nám zpříjemnila kapela naší česko-irskou svatbu. Moc děkujeme za krásné písničky, které vytvořily krásnou svatební atmosféru na farmě Michael.

 • Šámalova chata u Liberce

  Pane Šibíčku,
  mnohokrát děkujeme za úžasné hraní na naší svatbě. Odteď už se mi asi při filmu Shrek vždy zalesknou oči, když tam zazní písnička, která doprovázela naše sólo, tak silně se mi to vepsalo do paměti. A to, jak potom všichni svatebčané protančili celý večer, bylo prostě fantastické. I Vaše nápady s kostýmy nám zajistily nezapomenutelné fotky, které nás určitě vždy rozesmějí. Přejeme Vám, ať se Vám daří i další svatby jako ta naše, protože pro nás to byl i díky Vám ten nejkrásnější den.
  Radek Jandora

 • Sraz v hotelu SEN - Motorkáři nad 60let

  Dobrý den pane Šibíček,
  chci vašemu duu poděkovat za vaše vystoupení na našem setkání v hotelu Sen. Nejen mě, ale i ostatním se vaše vystoupení moc líbilo a přispělo to k naší dobré náladě. Zhodnotili jsme vaše vystoupení jako nejlepší z našich pěti pobytů v hotelu Sen.

  Zdravím Petr Rehberger
  tajemník spolku " Motorkáři nad 60 let "

 • Svatba Štiřín

  Dobrý den,
  Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělý výběrr písní, které oslovily každého, i hosty ze zahraničí, kteří si s Vami pobrukovali melodie známých songů. Musím přiznat, že jsme byli s Vámi naprosto spokojeni! Vaše světelná aparatura při večerní party dodala atmosféře ten správný ráz.


  Přejeme Vám do budoucna hodně úspěchů a spojených zákazníků, tak jako jsme byli my, Sandra & Jamie.

 • Svatba Mochov

  Pane Šibíčku dobrý večer,
  rádi bychom Vám i zpěvačce poděkovali za super hudební produkci na naší svatbě. Výborná volba písniček, ochota pro akce spojené s naším koordinátorem Standou, velké díky za snahu nacvičit naší oblíbenou písničku od skupiny Elán a i za zábavu, která byla doporučena z Vaší strany.
  Rozhodně Vás všem budeme doporučovat. Milá komunikace, spolehlivost, což v dnešní době je vzácnost.
  Celý svatební den jsme si maximálně užili a i díky Vaší kapele Dual Music.
   
  děkujeme
  Petra a Jakub

 • Svatba Hotel Selský Dvůr

  Zdravíme a přejeme hodně úspěchů

 • Svatba - Vondráčkovi

  Dobrý den
  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou hudbu, příjemné vystupování a vstřícnost k výběru našeho hudebního repertoáru. A celkově za skvělou zábavu, kterou jste poskytli za celý večer. Všichni jsme si to skvěle užili a díky Vám máme na co vzpomínat :-) Ještě jednou mockrát děkujeme a DUAL MUSIC můžeme jedině všem doporučit! :-)

   S pozdravem Vondráčkovi