Dualmusic

Doporučujeme

Zde chceme doporučovat a dávat typy na vše, co souvisí s oslavami či svatbami. Nejen zajímavá a hezká místa, vhodná pro svatební oslavy, místa, kde jsme osobně byli, nebo kde jsme hráli, kde se nám líbilo, kde bylo příjemné prostředí, obsluha a dobré jídlo atd. Ale také typy na služby, které s oslavami a svatbami souvisí.

Hotel Buchlovice

Je to sice až na Moravě, ale svatba tam byla úžasná, příjemný hotel, vynikající jídlo a velmi pozorná a decentní obsluha. Kdo je tam někde z okolí, vřele doporučujeme.

 Statek Dvůr Prak

Velmi příjemné, útulné místo pro konání svateb či rodinných oslav. Venkovní terasa, grilování, výhled do kraje. Obsluha pozorná a jídlo výborné. Moc hezky se nám tam hrálo!

 

Opravený mlýn, na kraji obce, hezké okolí, rybník, majitel výborný kuchař, terasa, grilování, ubytování, senza ceny a možnost dohody s vlastním pitím za poplatek. Nedaleko možnost levného ubytování i pro další hosty - rozhodně se vyplatí sem zajet, ochutnat a posoudit. Ideální i pro větší svatby.

Svatební líčení Lucie Průžková

Doporučujeme moc příjemnou vizážistku, mistryni Čr v make-upu, vítězku mnoha dalších soutěží, ostatně vše o ní se dočtete na jejích stránkách 

http://www.makeup-liceni.cz/svatebni-liceni/

Svatební fotograf

Na svatbách se poznáváme i s kolegy od jiných služeb. V Želivě jsme poznali sympatického fotografa a navíc bylo vidět, že ho to fakt baví. Když nám nevěsta poslala fotky, je to na nich znát a také styl fotografování, zachycení okamžiků, se mi moc líbí. Podívejte se do Galerie, svtaba Želiv, třeba vás fotky také osloví. Tento fotograf sice působí hlavně v Praze a širokém okolí, ale po dohodě kdekoliv. Více o něm zde - http://www.karelfort.cz/