Dualmusic

Recenze

 • Pivovar Mutějovice 2018

  W imieniu swoim i Adama, chcielibyśmy podziękować Dualmusic za świetne poprowadzenie wesela! Bez Was wesele nie byłoby tak udane. Pani Marketa ma przyjemny głos, pięknie śpiewa zarówno czeskie jak i międzynarodowe przeboje. Doceniamy to że mimo upału i zmęczenia przedłużyliście dla nas granie. Świetne wyczucie nastroju gości, kiedy zagrać coś bardziej rytmicznego a kiedy powolniejsze by złapać oddech :) jeszcze raz serdecznie dziękujemy, byliście wspaniali!!!!

  Justyna

  Jménem svým a Adama bychom chtěli moc poděkovat Dualmusic za skvěle zvládnutou veselku!!! Bez Vás nebyla by naše veselka tak povedená. Paní Markéta má velmi příjemný hlas, krásně zpívá, a to jak české, tak i mezinárodní hity. Velice oceňujeme, že navzdory horku a únavě jste ještě prodloužili hraní. Výborné vystihnutí nálady hostů, kdy je třeba hrát svižněji a kdy pomaleji k oddechu :) ještě jednou děkujeme, byli jste úžasní!!!!

  Justyna

 • Golemův Restaurant Praha

  Jsem ráda, že jsme si vybrali kapelu Dual music, komunikace výborná, přijeli včas, během chvíle postavili aparaturu a začalo se. Pro první novomanželský tanec se naučili píseň od Erica Claptona - Wonderful to night, oba jsme byli moc dojatí, povedlo se na jedničku a pak následoval tanec s rodiči na píseň I want to know what love is od Foreigner... Úžasné! 
  My jsme se naoplátku snažili naučit píseň Nám se stalo něco překrásného z pohádky Lotrando a Zubejda..sice nemáme hudební sluch, ale píseň měla úspěch, zazpívali si všichni a byla to velká zábava..
  Má svědkyně slavila pár dnů před svatbou 30 narozeniny, tak jsme jí popřáli a kapela pohotově zahrála píseň od Honzy Nedvěda - Všechno nejlepší :) 
   
  Atmosféra, moderování, široký repertoár kapely, příjemný tón hlasu obou zpěváků....nemohu nic vytknout..snad jen, že to až moc rychle uteklo :) 
  Doporučujeme! Paulusovi  

 • Ostrožská Nová Ves

  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za velmi kvalitní hudební doprovod během naší večerní svatební zábavy. Stejně jako jste skvěle zpestřili v roce 2015 svatební zábavu na svatbě v Hotelu Buchlovice, tak i Slovácký Dvůr a naši hosté mají na co vzpomínat. Vytvořili jste radostnou atmosféru a vzhledem k širokému repertoáru byli uspokojeni naši hosté nejen z Čech, ale i z Moravy a tak si nakonec každý přišel na své. V této souvislosti velmi oceňujeme dodržení daného slibu - zařazení více lidových písniček (dokonce i námi doporučených) do Vašeho repertoáru. Naše svatba měla ze strany hostů velmi pozitivní ohlasy a to také díky Vám :) 

  Ještě jednou moc děkujeme a určitě tak sympatické muzikanty doporučujeme :) 

  Do nového roku 2017 bychom chtěli Dual Music popřát velkou poptávku po hudebním doprovodu a jejím členům zdraví, lásku a spokojenost. 

  Petra a Ondra Sychrovští 

 • Hotel Rytířsko - Vysočina

  Vážený pane Pavle, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou hudební produkci na naší svatbě na Hotelu Rytířsko. Všichni svatebčané si Váš hudební výkon a zpěv paní Markéty hodně pochvalovali. Byly písničky, kdy nám běhal mráz po zádech. Rádi Vás doporučíme dál a doufáme, že to nebyla naše poslední společná akce. S pozdravem Honza a Zuzka Komárkovi

 • Svatba v Resortu Green Valley!

  Zdravíme Vás pane Šibíčku!

  Svatba se i díky Vám vydařila myslím náramně. Taktéž všichni hosté říkali, že si to výtečně užili a z výrazů v jejich tvářích bylo podle nás poznat, že to nebyly jen prázdné fráze.
  Vaše hudba nás krásně provedla celým večerem. Musíme ocenit Váš široký repertoár a i když jsme si jen pár dní před svatbou vymysleli jako první tanec píseň mimo něj a rozhodně né lehkou na odzpívání, tak jste ji s Vaší zpěvačkou Markétou zvládli naprosto fantasticky. Zajisté to bylo i díky Vaší hudbě, že jsem se jakožto ženich NEtanečník - expert odhodlal během prvního tance k několika velmi náročným tanečním kreacím, které přihlížející svatebčané odměnili hurónským potleskem a dobře se u toho bavili.
   
  Výborně jste během celého večera reagovali na náladu svatebčanů a měnili patřičně styl muziky. To že si každý přišel na své dokládá i to, že manželčin takřka devadesátiletý dědeček šel taktéž na parket a provedl jak svoji vnučku, tak i dceru. Na ženichův gangnam style, či jak krásně tančila nevěsta se svým strýcem polku budou hosté jistě velmi rádi při dalších rodinných setkáních vzpomínat a to i díky Vám a vaší muzice.
  Taktéž Vám chceme poděkovat, za velmi kvalitní, decentní a přesto vtipné vstupy.
  Musíme říct, že ze začátku jsme se trochu obávali, neboť jsme Vás jakožto kapelu objednávali přes internet z portálu, kde má člověk možnost slyšet pouze pár ukázek. Jinak se o kapele nedozví takřka nic dalšího a to ani jméno. Po několika hodinovém vybírání jsme nakonec zvolili tak jak jsme zvolili a udělali jsme velmi dobře. :-) Možná je ale tento systém, kdy člověk vybírá pouze podle sluchu, nejlepší.
  Závěrem bychom Vám ještě rádi poděkovali, že jste byli ochotni hrát i déle než bylo původně dohodnuto. Zábavě to velmi prospělo.
  Moc Vám a Vaší zpěvačce děkujeme, že jste nám pomohli udělat náš svatební večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu.
  Andrea a Petr Steiner - Votavovi
   
  PS: Měli bychom k Vám jen jednu výtku. Jelikož jsme celý večer strávili na parketu, tak jsme vlastně ani nedokázali ochutnat taktéž prý vynikající jídlo připravené Green Valley. :-) Je to ale vlastně vůbec výtka? :-)

 • Svatba Restaurace U Rychtáře, Praha 6

  Dobrý den pane Šibíčku!

  Mnohokrát děkujeme za super atmosféru, skvělou hudbu a nadstandardní přístup. Díky Vám se stal náš den ještě víc nezapomenutelný. Všem vřele doporučujeme! Hosté si zábavu moc pochvalovali. Dále Vám moc děkujeme za přístup, komunikace probíhala během celého plánování na jedničku a nic pro Vás nebyl problém. Mohli jsme se na Vás 100% spolehnout, což je v tak hektický den k nezaplacení J Děkujeme!!!

   

  S přáním všeho dobrého

  Radek a Nela Hlavovi

 • Svatba Prachatice

  Dobrý den pane Šibíčku, 
  ještě jednou bychom vám rádi poděkovali, že jste v náš svatební den neváhali přijet přes půl republiky za námi do Prachatic a bavil nás spolu s paní zpěvačkou celých 8 hodin. Jako zázrakem jste postupem večera dokázali rozpohybovat i ty největší odpůrce tance. Na své si přišli mladí i ti starší, vyznavači české i zahraniční hudby, pomalé i taneční. Všichni byli nadšeni. Svým výkonem jste nás strhli a navnadili natolik, že jsme si po vašem odjezdu obstarali kytaru a hráli a zpívali až do brzkých ranních hodin. Na tom, že se náš svatební den tak vydařil, máte obrovský kus zásluh.

  Dále vám musíme poděkovat, že jste nám "u toho nahoře" zařídil pěkné počasí, přesně jak jste slíbil. Nevíme jak jste to dokázal, ale po propršeném týdnu opravdu přišel krásný letní den....kapelu DUAL MUSIC můžeme všem jen a jen doporučit!!!  

  Novomanželé Martin a Dagmar

 • Penzion Mýto Sezimovo Ústí

  Děkujeme moc za přání:-)

   

  Čas rychle letí. Dnes už je to třetí den od naší svatby a my se pomalu, ač neradi, vracíme do kolejí všedních dní. Přesto jsme ještě plni atmosféry, kterou se Vám díky vašemu skvělému přístupu, výborné volbě písniček a ochotě zahrát cokoliv na přání podařilo vytvořit. Hráli jste moc krásně, vše plynulo volně, nenuceně a my si to opravdu užívali, a soudě dle reakcí myslíme že i všichni ostatní. Vaše malé překvapení, které jste si pro nás připravili, společně se závěrečnou písní v nás zanechalo hlubokou stopu. Byl to pro nás jeden z nejhezčích okamžiků celého večera, moc děkujeme. Jediné čeho litujeme je, že vše opravdu moc rychle uteklo. Nemohli jsme si vybrat lepší kapelu. Posíláme velký dík a zároveň přání, že se opět někdy setkáme.

   

  Zdraví Dáša a Milan Janochovi

   

  PS:Fotky zatím nemáme k dispozici, zašleme Vám je dodatečně.

   

 • Statek Dvůr Prak

  Velice děkujeme za krásnou hudbu, která dokreslovala náš jedinečný den.
  Své oblíbené písničky zaslechla jak nejstarší generace (dědeček měl slzy v očích) tak i my. Většina hostů, která plánovala vracet se domů, zůstávala mnohem déle než předpokládala. K tomu všemu naprosto výborné nápady na průběh večera, které udržovaly uvolněnou atmosféru plnou smíchu.
  A svatebčané nikdy nezapomenou na vaše skvělé komentáře během svatebního kočáru, hned ráno vítali maminku jako pravé přední kolo.
  Moc děkujeme, bylo potěšení s Vámi prožít náš svatební den a vřele doporučujeme ostatním snoubencům.
  Fotky pošleme dodatečně...
   
  S pozdravem  Soňa a Jiří Rysovi

 • Resort MALEVIL Heřmanice v Podještědí

  Milý Pavle,

  rádi bychom Tobě i výborné zpěvačce Dualmusic touto cestou poděkovali za perfektní produkci na naší svatbě, která se konala 23. dubna 2016 na Malevilu v Heřmanicích v Podještědí. Tančili hosté všech věkových skupin, od dětí po babičky a dědečky a dodnes slýcháme samé pozitivní ohlasy na Vaše vystoupení. Děkujeme také za trpělivost při nácviku novomanželského duetu, který překvapil a zároveň pobavil naše hosty. Váš nápad na půlnoční překvapení v kostýmech se taktéž setkal s úspěchem!
  Přejeme Vám samé spokojené svatebčany, oslavence a lidi, kteří se chtějí bavit tak jako my.
  Oba doufáme, že jsme se neviděli naposled! Bylo to zkrátka výborné! Děkujeme 
   
  Jana a Zbyněk Krebsovi

 • Imperial Karlovy Vary

  Dobrý den pane Šibíčku,
   
  sice s malým odstupem, ale přesto Vám i Vaší zpěvačce chceme poděkovat za Vaše plně profesionální vystoupení na naší svatbě v Hotelu Imperial v Karlových Varech. Vaše překvapení pro nás v podobě čerstvě nacvičené písně pro naše svatební sólo nám udělalo velikou radost! My i všichni hosté jsme se s Vámi celý večer dobře bavili, zazpívali si a, dovolíme si říci, i střevíce protančili. Celý večer se i s Vaším přispěním výborně povedl a budeme na něj všichni ještě dlouho vzpomínat. Ještě jednou tedy děkujeme a přejeme, ať s úspěchem rozdáváte radost na mnoha dalších Vašich vystoupeních, nejen svatbách!
   
  novomanželé Eva & Jan

 • Svatba Želiv - únor 2016

  A my Vám tímto ještě jednou moc děkujeme, bylo to opravdu skvělé a jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli právě pro Vás. Těší nás, že se to líbilo i Vám, i když je nám jasné, že 8 hodin, je opravdu fuška. Moc jsme si to užili, Holišovi

 • Svatba Hotel Buchlovice

  Dobrý den, pane Šibíčku,

  chtěli bychom Vám se zpěvačkou ještě jednou moc poděkovat za pěknou hudební produkci během naší svatby. Všichni jsme se moc bavili, od všech svatebčanů jsme na Vás slyšeli jen chválu. Na své si přišli starší, mladí i děti. Zahráli jste nám dle přání vše od pomalých ploužáků, latiny a standardních tanců, přes moderní hity (české i zahraniční) až po dechovku, která je v našem kraji tradiční. Také Vám moc děkujeme, že jste byl ochotný se naučit naši oblíbenou písničku She´s always a woman od Billyho Joela. Ceníme si i toho, že jste za námi na Moravu jeli takovou dálku - někteří svatebčané nemohli uvěřit, že jste až z Čech, jak dobře jste to maskovali :-). Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro živou kapelu, protože ta dala naší svatbě slavnostní atmosféru.

  Děkujeme, mějte se,
  Lenka a Jarek Bačákovi

 • Svatba Farma Michael

  12.9.2015 nám zpříjemnila kapela naší česko-irskou svatbu. Moc děkujeme za krásné písničky, které vytvořily krásnou svatební atmosféru na farmě Michael.

 • Šámalova chata u Liberce

  Pane Šibíčku,
  mnohokrát děkujeme za úžasné hraní na naší svatbě. Odteď už se mi asi při filmu Shrek vždy zalesknou oči, když tam zazní písnička, která doprovázela naše sólo, tak silně se mi to vepsalo do paměti. A to, jak potom všichni svatebčané protančili celý večer, bylo prostě fantastické. I Vaše nápady s kostýmy nám zajistily nezapomenutelné fotky, které nás určitě vždy rozesmějí. Přejeme Vám, ať se Vám daří i další svatby jako ta naše, protože pro nás to byl i díky Vám ten nejkrásnější den.
  Radek Jandora

 • Sraz v hotelu SEN - Motorkáři nad 60let

  Dobrý den pane Šibíček,
  chci vašemu duu poděkovat za vaše vystoupení na našem setkání v hotelu Sen. Nejen mě, ale i ostatním se vaše vystoupení moc líbilo a přispělo to k naší dobré náladě. Zhodnotili jsme vaše vystoupení jako nejlepší z našich pěti pobytů v hotelu Sen.

  Zdravím Petr Rehberger
  tajemník spolku " Motorkáři nad 60 let "

 • Svatba Štiřín

  Dobrý den,
  Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělý výběrr písní, které oslovily každého, i hosty ze zahraničí, kteří si s Vami pobrukovali melodie známých songů. Musím přiznat, že jsme byli s Vámi naprosto spokojeni! Vaše světelná aparatura při večerní party dodala atmosféře ten správný ráz.


  Přejeme Vám do budoucna hodně úspěchů a spojených zákazníků, tak jako jsme byli my, Sandra & Jamie.

 • Svatba Mochov

  Pane Šibíčku dobrý večer,
  rádi bychom Vám i zpěvačce poděkovali za super hudební produkci na naší svatbě. Výborná volba písniček, ochota pro akce spojené s naším koordinátorem Standou, velké díky za snahu nacvičit naší oblíbenou písničku od skupiny Elán a i za zábavu, která byla doporučena z Vaší strany.
  Rozhodně Vás všem budeme doporučovat. Milá komunikace, spolehlivost, což v dnešní době je vzácnost.
  Celý svatební den jsme si maximálně užili a i díky Vaší kapele Dual Music.
   
  děkujeme
  Petra a Jakub

 • Svatba Hotel Selský Dvůr

  Zdravíme a přejeme hodně úspěchů

 • Svatba - Vondráčkovi

  Dobrý den
  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou hudbu, příjemné vystupování a vstřícnost k výběru našeho hudebního repertoáru. A celkově za skvělou zábavu, kterou jste poskytli za celý večer. Všichni jsme si to skvěle užili a díky Vám máme na co vzpomínat :-) Ještě jednou mockrát děkujeme a DUAL MUSIC můžeme jedině všem doporučit! :-)

   S pozdravem Vondráčkovi

 • Svatba - Hejrovi

  Velmi děkujeme kapele Dual Music za hraní na naší svatbě.

  Rodina a přátelé novomanželů jistě ocení široký repertoár kapely. Dual Music vtipně odmoderují Váš připravený program. Za vydražení penízků z podvazku a skvělé zábavy při tom děkujeme panu Šibíčkovi ;-) V neposlední řadě každá nevěsta a ženich ocení spolehlivost a solidnost kapely, což je při tak hektickém dnu k nezaplacení.

  Tak ještě jednou díky a ať se Vám stále daří!

  Novomanželé Hejrovi

 • Olga a Vítek, Dobříš

  Dobry den,

  nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za Vaši spolehlivost a ochotu, příjemné hudební představení a naučené solo pro novomanžele. Hosté si hudbu užili a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás.

  S díky Vít Safar

 • Kandelábr

  Dobrý večer,

  eště raz ďakujeme za hudobnú produkciu pri  nášom slávnostnom otvoreni restauracie Kandelábr, boli sme milo prekvapení.

  Hudbu sme zháňali narýchlo a nakoniec to všetko dopadlo viac ako dobre. Príhovor, ktorý ste povedali, bol výstižný a všetko zahrňujúci. Ja Vám za to pekne ďakujem. Jediné čo je škoda, že si nikto nezatancoval. Ale každý si podupkával do rytmu. Už si na Vás pýtali kontakt lidi co sme mali na otváračke, tak som im dala Vaše číselko, tak Vás bude niekto kontaktovat.

  Boli by sme radi, keby sme spolupracovali v rámci hudobných večerov.

   

  Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

   

  S pozdravem Anna Šantová

  Kandelábr Restaurant

  http://www.restaurantkandelabr.cz/

 • Svatba - Fulínovi

  Dobrý den!

  Rádi bychom poděkovali DUAL MUSIC za výbornou hudbu a taneční zábavu na naší svatbě!

  Všichni svatebčané se moc bavili, zatančili si a naší svatbu si užili, k čemuž jste přišpěli právě vy velkou měrou. Nejen, že váš repertoár byl velmi široký, a tudíž jsme si mohli vybrat cokoliv dle našeho přání, ale také domluva s vámi byla naprosto bez problémů, jste velmi příjemní a sympatičtí lidé a o to víc bylo vaše vystoupení příjemné.

  Ještě jednou vám moc děkujeme a doufáme, že se brzy shledáme na další svatbě!

  Iva a Tomáš Fulínovi

 • Svatba Novosadovi

  Zdravíme Dual Music! :o)

  Vaši kapelu jsme poprvé slyšeli a skvěle se na Váš repertoár bavili na svatbě kamarádů. V té době jsme již rešili otázku hudebního doprovodu na vlastní svatbu a rozhodnutí bylo jasné - vyhrává Dual Music! :o)

  Tímto bychom Vám oběma chtěli móóóc poděkovat za super atmosféru, krásné písničky a celkově za perfektní doprovod celým večerem. Díky Vám byla naše oslava výjimečná. V neposlední řadě Vám chceme také poděkovat, že jste se pro sólo novomanželů naučili NAŠI písničku od skupiny UDG - Stínohry. Byl to zážitek.

  Přejeme Vám, ať Vám to stále tak pěkně hraje a mnoho dalších spokojených klientů. :o)

  Ilča a Vilík Novosadovi

 • Svatba - Svatošovi

  Dobrý den,

  chtěla jsem vám dodatečně poděkovat za hraní na svatbě. Čekala jsem, až shromáždím fotky, ale stejně jsem na žádnou pěknou z parketu nenerazila, skoro všechny jsou mázlý, asi je to tím jak jsme hodně pařili:-)

  Celý den se krásně povedl, připadalo mi to jako taková pohádková svatba.:-) a vy jste tomu také moc pomohli. Původně jsem se rozhodovala, jestli reprodukovanou hudbu, nebo živou a jsem zpětně moc ráda, že jsem se rozhodla pro kapelu a pozvala jsem vás. Abych řekla pravdu, ještě nikdy jsem neviděla své rodiče a celou moji rodinu to takhle rozjet a bavit se na parketě až do rána a já jsem si taky dlouho takhle pěkně nezatancovala. 

  Tak ještě jednou díky moc a ať se vám hraní daří dál.

  Jana a Petr Svatošovi

   

 • Vánoční večírek - Manufaktura

  Dobrý den,

  prosinec je už sice za námi, ale vzpomínky na výborný firemní večírek se ozývají stále :) Jsme obchodníci, a tak každé povyražení v hektickém předvánočním období je pro nás velikým nábojem, s kterým zdárně přežijeme i silvestrovskou noc. Proto Vám velice děkujeme za zpestření celého večera, za rychlou reakci na naši pozdní objednávku, za skvělé hity (nejen) od Michala Davida, které jste nám ještě na poslední chvíli šili na míru, Vaše trefné glosy, kterými jste komentoval naše losování tomboly a za celkovou atmosféru.

  Těšíme se na příště!

  Manufaktura

   

 • Svatba - Koneční

  Velmi děkujeme za skvělý hudební doprovod našeho svatebního dne. O kapele jsme přemýšleli dlouho před svatbou, avšak vytíženost kapel v Karlovarském kraji byla velká, proto jsme nakonec skončili s Vaší pražskou kapelou a neudělali jsme chybu. 

  Jednání s Vámi bylo bezproblémové a rychlé, což se nedá říct o Vašem agentovi. Velmi oceňujeme široký výběr písníček, i zahraničních a možnost zazpívat si s Vámi. Všichni svatebčané byli živou hudbou nadšeni a pěli na Vás samou chválu. Moc děkujeme, budeme doporučovat dál a doufejme, že my osobně Vašich služeb využijeme na vše jiné, jen ne na svatbu :)

  S pozdravem

  Hanka a Ladislav Koneční

   

 • Svatba - Kurkovi

  Před naší svatbou jsme předem neměli rozhodnuto, kdo by nám měl zahrát. Přesvědčil nás váš repertoár a přípravná jednání. Dodnes si myslíme, že jsme udělali dobře, že jsme vybrali právě vás. Máte široký záběr a z vaší nabídky písniček si vybral úplně každý. Byla to zábava po celou oslavu.

  Děkujeme,

  Jan a Marie Kurkovi

   

 • Svatba - Mackovi

  Dobrý den,

  Živou hudbu na naši svatbu jsme vybírali podle recenzí na internetu. Na Vás byly dobré ohlasy a potom, co jsme si Vás přijeli poslechnout osobně už nám bylo jasné, že pokud živou hudbu, tak jedině Vás. Byli jsme nadšeni Vaším širokým repertoárem a možností domluvit se s Vámi, co přesně budete a nebudete hrát. Domluvit se s Vámi vlastně na čemkoliv nebyl problém. Také nám hodně záleží na tom, jak jsou nám daní lidé sympatičtí, což Vy jste byli moc  Přiznáváme se, že na svatbě jsme byli trochu "mimo", že jsme kolikrát ani hudbu nevnímali. :) Zato v dalších dnech se na nás obraceli svatebčané s velkou chválou na Vaši živou hudbu.. Všichni si Vás chválili :). 

  Ještě jednou děkujeme a posíláme fotku ze svatební oslavy.

  Petra a Martin Mackovi

   

 • Svatba - Danielovi

  Zdravíme Dualmusic, 

  původně jsme vůbec živou hudbu na svatbě nechtěli, přišlo nám to zbytečné…ale díky Vám byla naše svatba taneční :) a všichni se moc dobře bavili… Ještě, že jsme se nechali přesvědčit :) a doporučili nám právě Dualmusic :). Moc děkujeme za příjemnou atmosféru a rozproudění zábavy :). 

  Děkujeme a těšíme se na shledání při nějaké další příležitosti :).

  Veronika a Miloslav Danielovi 

   

 • Oslava - p. Hnátová

  Dobrý den, 

  ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za krásnou hudbu, kterou jste mě pomohli oslavit kulaté narozeniny. 

  Doporučuji každému kdo chce strávit hezký večer při pěkné hudbě, jak k tanci tak i poslechu. 

  Těším se na další setkání. 

  Zdravím a přeji mnoho hezkých dní i hudebních zážitků 

    Drahoslava Hnátová 

   

 • Svatba - Provinští

  Dobrý den.

  Vaši skupinu jsme slyšeli hrát na svatbě manželova bráchy asi před dvěma lety. Už tam se nám Vaše hraní moc líbilo a nadchlo nás. Ocenili jsme výběr známých a melodických písniček dřívějších let, pěknou harmonii a styl doprovodu. Když jsme pak před vlastní svatbou rozmýšleli, komu svěříme hudbu na našem svatebním večírku, měli jsme jasno v tom, že oslovíme Vás. A nebyli jsme zklamáni. Díky.  

  Přejeme Vám, ať se Vám i nadále pěkně hraje a zpívá. Milada a Pavel Provinských

   

 • Svatba - Kořínkovi

  Dobrý den,

  rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za vystoupení na naší svatbě konané 14.8. 2010. Všichni se skvěle bavili a užívali Vámi navozenou atmosféru. Hezkým zpestřením byly i "poznávací hry". V příloze posíláme několik fotek, snad z nich je zřejmé, že nálada byla opravdu nezapomenutelná.

  Hezký den a spoustu spokojených zákazníků jako jsme byli my přejí

  Petra a Pavel Kořínkovi

   

 • Svatba - Bláhovi

  Zdravíme Dual music !!!

  Ještě jednou mockrát děkujeme za zpestření zábavy na naší svatbě. Všichni jsme ocenili vtipné, vámi připravené scénky, hlavně ,,manželé po 40ti letech".... když jsme se doma dívali na fotky, tak jsme se vůbec nepoznali :) 

  Všichni přítomní hosté si chválili..

  Já (jako nevěsta) děkuji za zahrání písní, co jsem si vybrala na přání, za možnost být Vám na jednu píseň jako doprovod přímo s mikrofonem a za ohromnou podporu, kterou jste mi byli, když si hosté po vydatném obědě a horku sedli a nechtělo se jim nic, nebýt Vás dvou, tak by tam snad usnuli.. Opravdu moooc děkujeme.

  Bylo to báječné, třeba se zase někdy, někde setkáme. 

  Manželé V. a P. Bláhovi.

   

 • Svatba - Šmucrovi

  Zdravíme Dual Music !!!

  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za perfektní atmosféru, kterou díky vám měla celá svatební oslava. I to, že se nestihla přehrát všechna přání jen dokládá, že všichni hosté, včetně nás, byli moc spokojeni, jak s vaším repertoárem, tak příjemným vystupováním. A kdo ví, třeba nám ta přání ještě někdy v budoucnu dohrajete ...  

  Přejeme hodně spokojených lidiček a ještě jednou vám moc děkujeme za krásně prožitý den 

  S pozdravem 

  manželé Šmucrovi

   

 • Svatba - Šikovi

  Moc bychom vám chtěli poděkovat za vaši produkci, která přesně splnila to, na čem jsme se dohodli, a to nebýv bohužel úplně obvyklé. Rozhodně chceme vyzdvihnout vaši empatii, která se pozitivně projevila na tom, že jste se krásně přizbůsobili lidem a jak jste vytvářeli pozitivní a harmonickou atmosféru na naší svatební párty. Škoda jen, že nelze fyzicky zpívat 15 hodin :))) to by párty trvala až do rána :) 

  Děkujeme moc a rozhodně vás všude doporučujeme :) 

  Lucie a Petr Šikovi

   

 • Svatba - Lemonovi

  Dobrý den pane Šibíčku. 

  I když s velkým opožděním bychom Vám rádi poděkovali za nádhernou hudební produkci na naší svatbě. Bylo pro nás velkým překvapením, že jste se pro nás naučil písničku od Ladislava Křížka - S tvojí láskou na sólo novomanželů. Celý Váš repertoár byl super a všichni se náramně bavili :). Hlavně ke konci, kdy přišlo na přemlouvání, aby jste s námi zůstali déle. Nakonec jsme Vás udolali a byla prodlužovačka :). Moc rádi na ten večer vzpomínáme. Škoda, že ten den nemohl být delší a nemohli jsme si déle užít té zábavy, tance a poslechu krásně zazpívaných písní.... Děkujeme a přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů.

  Jana a Pavel Lemonovi

   

 • Svatba - Mullenbergovi

  Dobrý den,

  tak konečně se po náročném stěhování do USA také dostávám na chvilinku k tomu, abych vám napsala. 

  Když se zpětně ohlédnu ke dni 28. 2. 2009, kdy proběhla naše svatba, jen se usmívám. Vše proběhlo, jak mělo, a to i díky vám!!!! Váš výkon byl neuvěřitelný. Bez nějakých zdlouhavých příprav či domluv jste dokázali celému večeru dodat krásnou atmosféru. Váš doprovod nám byl finálně jak se říká ,,ušitý na míru".  I když jsme byli směska lidí z různých koutů světa, pro vás bylo hračkou nás celý večer bavit tak, aby si každý našel to své a pořádně protančil boty. A vaše vsuvka vtipných her....ještě dnes se všichni smějeme. Musím říct, že jste opravdu profesionálové. 

  Moc moc vám děkujeme a přejeme hodně tak moc spokojených zákazníků, jako jsme my. S radostí vás budu všude doporučovat, ještě jednou díky a ať se vám daří.

  Nikola a Brandon Mullenbergovi

   

 • Svatba - Maříkovi

  Přeji hezký den,

  konečně jsem se dostala na soukromý e-mail, byli jsme na svatební cestě, která byla stejně pohádková jako naše svatba. Pořád vzpomínáme. 

  Chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat, že jste náš svatební den udělali ještě krásnější.

  Výborně jsme se bavili a můžeme podotknout, že nám každý říká, že to ,, žilo". Hudba úžasná!!! Nemělo to prostě chybu. Svatební tanec & píseň ,,Panna a netvor - Hapka", kterou jste se pro nás naučili, mohu říci, že to co o sobě píšete na webových stránkách předčilo mnohokrát naše očekávání.

  Budeme Vás jen doporučovat. 

  S přátelským pozdravem Jana a Jan

   

 • Svatba - Bauckmannovi

  Dobrý den pane Šibíček, 

  ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za krásné hraní na naší svatbě. Jsem moc ráda, že jsem si našla na Vás kontakt a že jste měli v ten den volno. Vím, bylo to na poslední chvíli, ale dopadlo to úžasně - všichni byli nadmíru spokojeni a říkali, že si takhle už dlouho nezatančili. 

  Repertoár máte opravdu široký, všechny čtyři generace si přišly na své. Dědeček tančil jak zamlada. 

  Ještě jednou moc a moc děkuji!!!!! 

  Mějte se moc hezky.

  Radka Bauckmannova

   

 • Svatba - Pleškovi

  Dual Music nám hráli na svatbě a byli naprosto perfektní a profesionální. Začali hrát přesně v domluvenou hodinu, zahráli vše, co jsme si přáli, své vystoupení doplnili ve spolupráci s námi o svatební zvyky a zábavu pro hosty a nakonec s námi zůstali ještě o hodinu déle než bylo původně domluveno. Jejich repertoár oslovil všechny věkové generace od babiček až po nejmladší a všichni se skvěle bavili. I díky nim byla naše svatba skvělá a nezapomenutelná. Moc děkujeme a těšíme se zase někdy na viděnou.

  Ještě jednou díky a ať se vám daří, jste opravdu skvělí!

  L+F Pleškovi